دانش ,مشکل ,آموزان ,آموز ,پرخاشگری ,آرامش ,دانش آموزان ,دانش آموز ,مشکل دارد ,تصمیم گرفتم ,پرخاشگری دانش ,دانلود پیشنهاد ارزشیابی

دانلود پیشنهاد ارزشیابی مشکل پرخاشگری دانش آموزان

 

فرمت فایل (word) و قابل ویرایش 

تعداد صفحات 2 صفحه

قیمت 2000 تومان

قسمتی از مجموعه

مدت .... سال است که مشغول به تدریس می باشم و با دانش آموزان زیادی و در پایه های مختلف سر و کار داشته ام و هر سال با دانش آموزان مشکل داری رو به رو شده ام و با پشتکار و تلاش در جهت رفع مشکلات آنها بر آمده ام .

ابلاغ مرا به مدرسه ای شلوغ برد که با دانش آموزان زیاد و از خانواده های متفاوت و اخلاق متفاوت سر و کار داشتم.

از همان ماه مهر  و آبان که بچه ها در حال یادگیری حرکات تنیس بودند متوجه شدم که یک نفر از دانش آموزانم مشکل دارد و مرتب پرخاشگری می کند و به  بهانه های مختلف دوست دارد بچه های دیگر را اذیت کرده و نظم کارم را به هم بزند ، من هم تصمیم گرفتم که با توکل به خدا به فکر برطرف کردن مشکل باشم و اقدام به گردآوری داده ها و اطلاعات کردم.

برای این کار ترجیح دادم نخست با خود دانش آموز صحبت کنم تا نظر خود را بگوید از چهره دانش آموز مشخص بود که در خانواده مشکل دارد و ارتباط بین پدر و مادرش خوب نیست که تأثیر سوئی روی اخلاق دانش آموز گذاشته است ، به خاطر اینکه در خانه آرامش نداشت در مدرسه مدام به دانش آموزان پرخاشگری می کرد .

با توجه به اینکه خودم به تنهایی نمی توانستم مشکل دانش آموز را حل کنم چون فقط زنگ ورزش با من سر و کار داشت بقیه ی اوقات با معلم مربوطه در کلاس بود و با مدیر و معاون هم در زنگ های صبحگاه و مراسم دیگر ارتباط داشت . تصمیم گرفتم از همه کمک بگیرم.

بیان راهکارها، پیشنهادات

کمک گرفتن از اولیاء : با صحبت کردن با اولیاء چند راه حل به آنها پیشنهاد دادم :

1- با آرامش با فرزند خود رفتار کنند

2- در حضور فرزند با هم بحث و جدل نداشته باشند

3- فرزند خود را به تفریح و گردش ببرند .

4- در ورزشهای متنوع مخصوصاً والیبال ، فوتسال ، شنا با خاطر آرامش و نشاط فرزندشان را شرکت دهند


جهت دانلود کلیک کنید

منبع اصلی مطلب : دانلود گزارش تخصصی ویژه مسئولین مدارس+دانلود پیشنهاد ارزشیابی
برچسب ها : دانش ,مشکل ,آموزان ,آموز ,پرخاشگری ,آرامش ,دانش آموزان ,دانش آموز ,مشکل دارد ,تصمیم گرفتم ,پرخاشگری دانش ,دانلود پیشنهاد ارزشیابی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : دانلود پیشنهاد ارزشیابی مشکل پرخاشگری دانش آموزان